Можна пропускати садок без довідки: інструкція для батьків

Можна пропускати садок без довідки: інструкція для батьків

Ситуації бувають різні. Наприклад, малюк захворів, а в поліклініку йти не хочеться: раптом ще що-небудь підхопить. Або, наприклад, ви вирішили поїхати у відпустку. Як при цьому не втратити місце в садку? І чи завжди потрібно брати довідку?


«Взяла відпустку на роботі на кілька днів. Все одно там після свят робити нічого. Зараз думаю, може, Данько теж зі мною у відпустці посидить?» – розмірковує вголос приятелька, мама трирічного шибеника.

Данька садок не дуже-то любить. І прогуляє його з задоволенням. Тільки чи не буде потім проблем? Адже за пропуски без причини і місце в саду втратити недовго. Невже треба буде потім в поліклініку йти, щоб просто отримати довідку про те, що Даня здоровий? Так адже в черзі з сопливих дітлахів недовго і вірус підхопити...

Для таких випадків у Документі є пункт 11.3, де чорним по білому написано, що якщо дитина не ходила в дитячий сад до 5 днів, без урахування святкових і вихідних днів, то медична довідка від педіатра про стан здоров'я дитини не потрібна. Але ці дні відсутності вам доведеться оплатити все одно.

Виняток становить лише випадок, коли сад знаходиться на карантині. У цьому випадку кількість днів, які можна безкарно прогуляти, скорочується до трьох.

Якщо ви застудилися, то вам обов'язково потрібно принести довідку про те, що ваш малюк одужав. У цьому документі з медичного закладу обов'язково повинні бути вказані особисті дані дитини, діагноз і терміни хвороби, підтверджені відсутність інфекційних хвороб і контакту з такими хворими за останній час.

І не забудьте заздалегідь попередити вихователів, що ви виходите в садок. Інакше ваш малюк ризикує залишитися голодним, адже списки на харчування подають заздалегідь.

Якщо ви плануєте забрати дитину з садка на все літо, то вам обов'язково потрібно написати заяву з проханням зберегти за вами місце.

А от якщо ви вирішите пропустити садок в інший час року через відпустки батьків, то тут крім заяви необхідно надати довідку з ваших місць роботи, підтверджує цей самий відпустку. Кількість днів відсутності дитини в дитячому саду в цей період не має перевищувати 2 місяців.

Так що відпочивати можна зі спокійною душею, не хвилюючись про те, що, коли ви повернетеся з морів чи гір, ваша дитина залишиться не при справах. Головне, заздалегідь попередити адміністрацію садка і бути готової до того, що виходити в нього все одно доведеться через відвідування дитячого лікаря.

Прокоментувати
Відправити статтю

Коментарі



Кулінарія

Значение имени

  • Значение имени - описание человека по его имени.
    Сегодня именины празднуют:
Все имена